Atbildes uz jautājumiem

Šajā lappusē jūs atradīsit atbildes uz pašiem izplatītākajiem jautājumiem par mums un Jauno Derību, kuru piedāvājam dāvanā. Ja šeit neatradāt atbildi uz savu jautājumu, lūdzu, rakstiet mums, izmantojot atgriezeniskā saite.

“Vai tas ir pilnībā bez maksas?”

Jā. Pēc pasūtīšanas Jūs saņemsiet Jauno Derību pa pastu pilnīgi bez maksas. Jums nav jāmaksā ne par grāmatu, ne tās pārsūtīšanu pa pastu.

“Kāpēc bez maksas?”

Mēs uzskatām, ka Bībele ir tā cienīga, lai katram cilvēkam būtu iespēja to lasīt. Tāpat mēs uzskatām, ka katrs cilvēks ir tā cienīgs, lai saņemtu šo Grāmatu dāvanā.

“Par kādiem līdzekļiem Jūs izplatāt Jauno Derību?”

Misija «Rema» ir nekomerciāla organizācija. Bezmaksas literatūra tiek iespiesta un izplatīta pilnībā par ziedojumiem.

“Cik grāmatu drīkst pasūtīt? Vai var pasūtīt vairākas grāmatas maniem draugiem?”

Projekta «Bībele visiem» ietvaros mēs piedāvājam Jauno Derību dāvanā katram cilvēkam personīgi, kurš ir izrādījis vēlēšanos saņemt šo grāmatu un ir veicis pasūtījumu. Tāpēc mēs izsūtām uz norādīto adresi tikai vienu grāmatu. Jūs varat pasūtīt vienu Jauno Derību sev, kā arī Jūs varat palīdzēt savam draugam vai radiniekam, kurš nemāk izmantot Internetu.

“Pastāstiet par jūsu misijas vēsturi”

Misija «Rema» īsteno bezmaksas kristīgas literatūras izplatīšanu no divdesmitā gadsimta astoņdesmito gadu vidus. Iepriekšējo gadu laikā tika izsūtīti miljoniem bezmaksas kristīgās literatūras eksemplāru, tai skaitā vairāk nekā miljons Jaunās Derības eksemplāru. Par mums un izplatīšanas vēsturi jūs varat izlasīt mūsu mājaslapā rhemabooks.org.

“Jūs izplatāt kristīgo literatūru tikai angļu un krievu valodā?”

No 1984.gada līdz 2000.gada sākumam mēs izplatījām grāmatas tikai krievu valodā. 2003.gadā mēs sākām izplatīt grāmatas spāņu, vācu, franču un dažās citās valodās. Šodien misija «Rema» īsteno bezmaksas kristīgās literatūras izplatīšanu 32 pasaules valodās, kuras lieto vairāk nekā 1 mld 400 mlj cilvēku.

“Kā jūs izplatāt bezmaksas literatūru?”

Pamatā mēs izplatām mūsu grāmatas divos veidos: izsūtām pasūtītājiem pa pastu vai nododam no rokas rokā ar mūsu brīvprātīgajiem palīgiem dažādās pasaules pilsētās (grāmatu izstādēs, kristīgo semināru laikā, uz ielas un tml.). Lejupielādēt bezmaksas grāmatas dažādās valodās elektroniskā formātā iespējams mūsu mājaslapā rhemabooks.org.

“Vai es varu kādā veidā piedalīties jūsu kalpošanā?”

Protams, varat! Izlasiet par to attiecīgajā vietā mūsu majaslapā (rhemabooks.org). Tāpat jūs varat ievietot norādi uz mūsu mājaslapu sociālajos tīklos.