Mūsu lasītāju atsauksmes

Šajā lapaspusē apkopotas dažas Jaunās Derības lasītāju atsauksmes, kuri to ir saņēmuši dāvanā. Ja vēlaties uzrakstīt atsauksmi, lūdzu, izmantojiet atgriezeniskā saite.

Jums raksta Jekaterinburgas pilsētas Urālu Valsts Juridiskās akadēmijas vakara fakultātes pirmā kursa studente. Mani sauc S.O., man ir 19 gadu. Par milzīgu nožēlu es nezinu organizācijas nosaukumu, pie kuras vēršos, tomēr domāju, ka nekļūdīšos, ja vērsīšos vienkārši pie kristiešiem, ticīgiem cilvēkiem. Vēlos teikt milzīgu paldies par darbu, ko Jūs darāt, ļoti vajadzīgu un svarīgu darbu, īpaši mūsdienās. Es runāju par to akciju, kuru Jūs veicat, par bezmaksas Bībeļu (Jaunās Derības) dalīšanu augstākajās mācību iestādēs…

Sveicināti! Esmu ļoti pateicīgs Jums par Jūsu grāmatu. Grāmata ir brīnišķīga: labs noformējums, saprotami uzrakstīts. Vispār, godīgi sakot, nebiju gaidījis saņemt tādu grāmatu. Tiesa, esmu tikko sācis to lasīt, bet man patīk. Liels jums paldies par tādiem labiem darbiem. Man ir vēl mazs lūgums: ja, protams, tas ir iespējams, nosūtīt man vēl vienu jūsu izdevuma Bībeli ar tādām pašām piezīmēm un skaidrojumiem. Jau iepriekš pateicos.

Pateicos Jums par to, ka Jūs esat, un par to, ka jūs strādājat Kunga godības dēļ, ir ļoti brīnišķīgi tā kalpot un būt noderīgiem citiem cilvēkiem, īpaši tiem, kam nav draugu un draudzes. Bet ir tikai tādas brīnišķīgas grāmatas, kurās ir skaidrojumi, un galvenais, ka precīzi skaidrojumi. Mans draugs saņēma no Jums brīnišķīgu Jauno Derību, dalījās šajā priekā ar mani un deva tādu iespēju arī man. Un lūk, rakstu Jums tā paša iemesla dēļ. Esiet tik laipni, nosūtiet man, lūdzu, Jauno Derību ar komentāriem…

Dārgie brāļi un māsas! Pateicos Jums par izsūtītajiem diviem Atjaunošanas tulkojumu eksemplāriem. Es nešķiros no šīs grāmatas, – tā dod man iespēju sazināties ar Dievu, it kā tieši, atklājot tādus gudrības dziļumus! Otro eksemplāru uzdāvināju māsai no Saratovas, kura patstāvīgi …meklē ceļu pie dzīvā Dieva… Vispār šis tulkojums dara brīnumus, — cilvēki caur tiem pievienojas ticībai, pat ja viņi paņem manu sējumiņu vienkārši tāpat, zināšanu dēļ. Tā patiesi ir dzīvā Dieva balss. Pēc tam, kad Jūs atsūtījāt man tulkojumu, Kungs caur mani atveda pie ticības jau septiņus cilvēkus… Pateicos Kungam par šo lielo žēlastību un prieku!

Sveicināti mīļie, dārgie cilvēki, no kuriem es saņēmu dāvanā brīnišķīgu grāmatu – Jauno Derību. Es mācos devītajā klasē, kad atgriezos no brīvdienām un uzzināju, ka mani gaida šī brīnišķīgā dāvana, es ļoti nopriecājos. Godīgi sakot, tajā laikā man jau bija trīs Jaunās Derības, un Jūsu dāvanu es sākumā gribēju kādam uzdāvināt. Bet, kad es vairāk vai mazāk iepazinos ar šo “brīnumu”, sapratu, ka tieši tāda grāmata man ir vajadzīga. Šī grāmata ieinteresēja pat manus vecākus, kuri, kā man šķiet, nekad nebija atvēruši Jauno Derību. Mums visiem, it īpaši man, laika ir ļoti maz, bet mamma un es (par tēti neesmu pārliecināta) norunājām katru svētdienu veltīt laiku sava veida nodarbībām. Es noteikti pastāstīšu par šo grāmatu saviem draugiem, kuri, es domāju, būs ieinteresēti un gribēs iegādāties tādu pašu grāmatu kā man.

Saņemot jūsu dāvanu, es vienkārši nevarēju Jums nepateikties. Būtu nosūtījusi jums naudu, bet jūs sakāt, ka tas nav vajadzīgs, un arī naudas man praktiski nav. Tāpēc es apmierinos ar iespēju kaut vai vēstulē pateikt Jums: ”Liels paldies!” Liels paldies Dievam par to, ka Viņš ir radījis tādus brīnišķīgus cilvēkus kā Jūs!

Paldies Jums par jūsu darbiem, pateicoties kuriem iespējams precīzāk izprast Svētos Rakstus. Iepazīstoties ar līdzīgiem darbiem man izdevās saņemt precīzas atbildes uz ļoti svarīgiem jautājumiem. Es ticu, ka jūsu darbi palīdzēs atvērt Dieva Vārdu visā pilnībā un dziļāk izpētīt Jauno derību, tātad pārskatīt arī savu dzīvi un attieksmi pret ticību un Kungu.

Nosūtu Jums otro pasūtījumu, tā kā pirmo atdāvināju neizsaiņojot. Tas bija tā. Mūsu paziņa atnāca un aicināja mūs priecāties līdz ar viņu, jo viņas dēls savā dzimšanas dienā bija kristījies. Viņam palika divdesmit trīs gadi. Mums tas bija negaidīti, tāpēc nebijām sagatavojuši dāvanu, nebija jau arī par ko. Sēžam, spriežam, ko lai uzdāvina, un te ienāk mana meita un sniedz man paziņojumu no pasta par Jaunās Derības iepazīšanās eksemplāra saņemšanu. Slava mūsu Kungam! Viņš zina mūsu vajadzības un zina, kas un kad ir vajadzīgs cilvēku dvēseļu glābšanai. Un mēs nospriedām, ka vislabākā dāvana S. Būs dāvana no mūsu Kunga Jēzus Kristus, par to ar lielu prieku arī liecinājām viņam, pasniedzot dāvanu. Tagad ceram un gaidām jauna pasūtījuma saņemšanu.

Es ļoti nopriecājos, kad ieraudzīju grāmatu Jaunā Derība, un vēl ar komentāriem. Biju jau sākusi lasīt Bībeli, bet tā bija tik sarežģīti uzrakstīta, ka es ne visu sapratu, bet ļoti gribējās izlasīt un izpētīt. Kad manās rokās nokļuva Jūsu grāmata, aplūkojusi to, es tūdaļ sēdos rakstīt Jums vēstuli.

Jau iepriekš liels paldies Jums par šo nenovērtējamo grāmatu. Ļoti gribētos uzzināt, vai Jūs drukāsiet arī Veco Derību ar komentāriem? Man šķiet, pateicoties Jums, Jūsu darbam un šai grāmatai cilvēki padomās un nostāsies uz īstā ceļa. Šī ir ļoti laba ideja, tā kā ir žēl jauniešu, kuri mūs acu priekšā iet bojā no narkotikām un alkohola, nedomājot par nākotni.